Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
kwantowa mechanika i...
Autor Wiadomość
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2018-07-24, 18:00   kwantowa mechanika i...

doszłam do wniosku że ujawnianie przyjaciołom o mojej przeszłości jest zupełnie podobne do obserwacji mechaniki kwantów.
Dla przeciętnego człowieczka real subatomowych cząsteczek jest dość niepokojącym zjawiskiem które to ciężko objąć codziennością. Co prawda na tym realu opiera się cała szara rzeczywistość ale co to komu wiedzieć że tak naprawdę nie ma prawdy tylko jest nieskończona liczba możliwości które to albo są albo ich nie ma, względnie do tego czy się je obserwuje czy nie.
A więc moja prawda jest podobna bo do momentu ujawnienia mej przeszłości taka koleżanka rozmawia i widzi mnie jako po prostu koleżankę. Po "Rozmowie" nagle jej twarz zamienia się na wygląd "what the f.." i zaczynają się pytania obserwacyjne niczym była bym kwantówką pod mikro elektronowym teleskopem. Rzeczywistość pryska spod nóg koleżanki, jest zawieszona w kwantowym polu świadomości i widzi mnie nagle w dwoch miejscach na raz. "to jest niemożliwe, przecież jesteś taka.....no taka......noooo...."
Potem niestety nie ma już powrotów do normalu, już na zawsze jestem dla niej tą kwantówką.
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-24, 18:10   

Kiedyś był Atomówki ;-)
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-24, 18:16   

Przemieszczenie z rzeczywistości zwykłej do kwantowej z tej złej płci jest dużo fajniejszym zjawiskiem.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-24, 23:02   

No i...

i...


I

A nie wszak można tylko w dwóch miejscach na raz istnieć zgodnie z założeniami kwantówki. ŁEeeee lipa bez wymiarowa.

Walić ludzi o ograniczonym w pionie poziomie odległości i czasie postrzeganiu świata.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9