Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Łuki brwiowe
Autor Wiadomość
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2018-07-11, 12:14   Łuki brwiowe

Czy wie ktoś co można zrobić z wydatnymi łukami brwiowymi? Zastanawiam się, czy piłowanie wchodzi w grę (w końcu za nimi są zatoki) czy może jakieś wypełniacz w czoło, nad łukami brwiowymi? Ktoś coś wie o takich zabiegach?

36912799_203908273603733_7960373574173196288_n.jpg
Plik ściągnięto 110 raz(y) 246,21 KB

_________________
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-07-11, 13:13   

https://www.2passclinic.c...bone-reduction/
Redukcja łuków brwiowych wchodzi w standard FFSów i z tego co wiem to robi się nacięcie we włosach i piłuje się kość od środka. Stef Sanjati miała wykonaną też tę operację, więc możesz oblukać jej vlogi. A i modelka Munroe Bergdorf też opisywała swój FFS w swoim dokumencie "What makes a woman".
_________________
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-11, 17:58   

Viera napisał/a:
Zastanawiam się, czy piłowanie wchodzi w grę (w końcu za nimi są zatoki)

Przy znacznej masie kostnej w obrębie zatok zostaje tylko rekonstrukcja czoła (Forehead Type 3) która pozwala na przesunięcie kości nad zatokami. Samo piłowanie może być wystarczające jedynie u osób z bardzo niewielkim problemem.

Viera napisał/a:
czy może jakieś wypełniacz w czoło, nad łukami brwiowymi?

Tak też się da ale to kiepska metoda jeśli nie jest połączona z niczym innym - oczy będą dalej wyglądały męsko ze względu na naddatek kostny i rzucany cień.
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Anna28
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 176
Wysłany: 2018-07-11, 22:12   

Viera, Wyślij fotki do facial team robią symulacje za free pełen opis Co wedle nich można zrobić z cenami. Tutaj raczej można tylko gdybac i na tym to się kończy. :-( :)
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2018-07-11, 22:21   

Anna28, Niebieskie,

Nie mam z tym aż takiego problemu. Faktycznie brwi LEKKO się wyróżniają, ale nie przeszkadzają mi, mam 100% Passing. Jestem tylko ciekawa, czy można to delikatnie poprawić i ewentualnie jakie to są koszta :)
_________________
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-11, 22:32   

Viera napisał/a:
Nie mam z tym aż takiego problemu. Faktycznie brwi LEKKO się wyróżniają, ale nie przeszkadzają mi

No cóż, dałaś takie zdjęcie poglądowe w pierwszym poście, że można było odnieść wrażenie, że problem jest znaczny. Ale skoro tak jak mówisz nie jest źle to może faktycznie wystarczy Ci samo spiłowanie (Forehead Type 1). Najtaniej w Europie będzie chyba zrobić to w "2Pass" (Belgia). "Facial Team", z tego co wiem, zawsze wykonuje "Type 3" (rekonstrukcja) i liczą sobie drożej.
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2018-07-11, 23:42   

Niebieskie,

Efekt kontrastu. Musiałam pokazać kogoś kto ma to widoczne inaczej nikt by nie wiedział o co chodzi :)

I jaki jest koszt takiej operacji?
_________________
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-12, 00:12   

Viera napisał/a:
I jaki jest koszt takiej operacji?

Najlepiej zapytać chirurga o wycenę swojego przypadku. Ale np. w "2Pass" za "Type 1" brali ok. 5300 Euro bez kosztów anestezji itp. (dane z ubiegłego roku).
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-12, 00:50   

Arisa, business is business. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepiej zarabia się na osobach zdesperowanych. Smutne ale prawdziwe...

BTW. 5300 Euro to jest sporo ale i tak ciągle mniej niż u innych.
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-07-14, 01:04   

Arisa napisał/a:

Czy nikt na świecie nie rozumie, że ludzie cierpią? Robiąc za połowę ceny takie operacje - myślę, że też by zarobili - może nawet więcej, bo mniej ludzi by się zabiło i więcej by zebrało na tą operację.

I musieliby przeprowadzić np. 2x więcej operacji, czyli mieć 2x więcej pracy :P Ludziom się nie chce pracować, bo po co jak można 2 razy mniej i to samo zarobić :/
_________________
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2018-07-15, 18:50   

Pieniądz rządzi światem .. kto ma kasę ma wszystko a ile ludzi umrze ich nie obchodzi. Niech koszty srs obniżą -wyśmiali by. Każdy wszystko Ci zrobi ale za kasę grubą kasę - Mają cenę tak jak w sklepie albo bierzesz albo wychodzisz -uzbierasz kupisz. Ja też robiłam cycki za 24 000 bo miałam zwężoną krtań. Jakbym była genetic girl to zapłaciłabym max 13 000. Zdzierają z transów bo wiedzą że to ludzie zdesperowani. A czy nie pomógłby na to lifting?? Też mam takie małe ale każdy odbiera mnie za kobietę -nawet atrakcyjną nawet jak jestem bez make upu.
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-16, 01:19   

Pipsliczek, nie bo oczy i tak po takim zabiegu pozostaną w cieniu i będą męsko wyglądać (naddatek kostny).
Z czołem trzeba ostro - nie ma się co pipsliczkować. ;)
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-16, 11:41   

Pipsliczek napisał/a:
A ten Brazylijczyk? Efekt w okolicach oczu uzyskał kwasem hialuronowym.

Nie wiem o jaki "efekt" dokładnie Ci chodzi ale dla mnie wygląda to jak zwykły lifting brwi + makijaż.
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-18, 01:49   

Pipsliczek, nie zapominaj że Koreanki (i generalnie azjatki) mają inną budowę czaszki od naszej (kaukazoidalnej) i to co dla nich może być jakimś rozwiązaniem, u nas nie zda się na wiele (albo przyniesie zupełnie inny efekt).
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2018-07-18, 12:14   

Warto też wspomnieć, że przy ostrzykiwaniu okolic oczu (a dokładnie na granicy gdzie się kończy kość oczodołowa i zaczyna oczodół) jest duże ryzyko permanentnego zniszczenia wiązadła podtrzymującego. Raz uszkodzone przez iniekcję na stałe zmienia się w tkankę bliznowatą. Jeszcze nie wiadomo jakie ma to efekty długofalowe.
_________________
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2018-07-18, 15:45   

Pipsliczek,

Jest b. duże ryzyko. Jest dużo małych żyłek itp. Okolice oczu to bardzo niebezpieczna strefa i wielu lekarzy nie podejmuje się tego.
_________________
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2018-07-18, 21:56   

Jangmi,

Bez przesady. Umrzeć nie umrze. Ostrzykiwanie w okolicach oczu jest o tyle niebezpieczne, że można wbić się w żyłę i trzeba robić to precyzyjnie. A, że każde ciało jest inne - nigdy lekarz nie będzie wiedział czy nie spotka żyłki.

http://azjatyckicukier.bl...y-i-doliny.html

Tu masz dokładne informacje o wiązadłach podtrzymujących i dlaczego powinno się unikać ostrzykiwania w okolicach w których się znajdują.
_________________
 
 
Moni Sosnowska
użytkownik
Monia S


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 30
Posty: 114
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-07-20, 15:01   

Jangmi napisał/a:
Ewentualna utrata mimiki twarzy to w sumie nie aż tak wysoka cena za ładny wygląd.
naprawdę ?
ładny wygląd na zdjęciu a na żywo sztuczna maska bez mimiki
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12