Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Symulacje FFS
Autor Wiadomość
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-20, 12:25   Symulacje FFS

Jeśli ktoś potrzebowałby zrobienia dobrze wyglądającej symulacji* zabiegów chirurgicznych wchodzących w skład FFS (np. korekcja czoła, nosa, linii włosów, żuchwy, brody, policzków itp.) lub innych poprawiających estetykę twarzy (np. operacje ortognatyczne) mogę pomóc za niewielką opłatą. Cena do uzgodnienia w zależności od ilości pracy. Płatność przelewem bankowym lub przez PayPal.

Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW.


* mam tu na myśli symulację, która nie polega jedynie na pobieżnym użyciu narzędzia "Liquify" w PS, ale taką, która w miarę realistycznie ukazuje potencjał feminizacyjny twarzy zarówno od przodu, jak i z profilu / półprofilu.
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-20, 13:00   

Polecam bardzo, w porównaniu do symulacji, którą dostalam od Barta to ta od Niebieskie, zdecydowanie bardziej realnie i staranniej wyglada
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-20, 15:17   

Posprzątałam temat.

Arisa dostaje ostrzeżenia za:

4.2.2. Trollowanie, ubliżanie współdyskutantom i innego rodzaju ataki personalne. [2 pkt]
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-20, 15:31   

Jangmi, tak - Photoshop (grafiką zajmuję się od wielu lat).
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-20, 15:49   

Jangmi, jeszcze nie spotkałam się szczerze mówiąc z aplikacją która wiernie symulowałaby rezultat FFS. Najlepszym co do tej pory widziałam był FaceApp jednak z nim są 2 zasadnicze problemy:

- często dokonuje zmian na zdjęciach, które są nieosiągalne do wykonania w życiu (np. zmiana proporcji twarzy poprzez powiększenie oczu)
- nie ukazuje całego potencjału feminizacyjnego danej osoby (np. pewne rzeczy jak żuchwę często można poprawić o wiele bardziej niż proponuje aplikacja)
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-07-20, 16:08   

Niebieskie, a czy robisz też takie symulacje facetom? Chodzi mi jedynie o symulację zmian pod wpływem HRT.
_________________
 
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-20, 16:50   

Arisa napisał/a:
Jaka jest gwarancja, że wynik twojej twórczości graficznej będzie wykonalny dla chirurgów z 2pass lub Facial Team?

100%-owej gwarancji nikt Ci nie da. Chirurg też nie. Tak jak już pisała wcześniej Dorota - to jest tylko poglądowy obraz tego w jakim kierunku może zmienić się wygląd po operacji.

Arisa napisał/a:
Jaka jest opcja płatności anonimowej, by nie przekazywać danych osobowych?

Wybacz, ale jeśli ktoś jest przewrażliwiony na punkcie danych osobowych to niech do mnie nie pisze. Nie zamierzam współpracować z takimi osobami (ani udostępniać płatności w BitCoin'ach).

Jangmi napisał/a:
Ja też mogę zrobić symulację koreanstyle FFS na zdjęciu twarzy z boku.

Z boku to faktycznie 60% pracy można wykonać tylko przy użyciu "Liquify Tool". To nie jest specjalnie trudne. Ale spróbuj wykonać od przodu albo z półprofilu tak żeby wyglądało dość realistycznie.

AwryBoy napisał/a:
Niebieskie, a czy robisz też takie symulacje facetom? Chodzi mi jedynie o symulację zmian pod wpływem HRT.

Teoretycznie jestem w stanie wykonać symulację FMS (Facial Masculinization Surgery). Ale symulować efektów HRT to nie czuję się na siłach (może to być zbyt niedokładne).
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2018-07-20, 16:50   

fajna sprawa, tylko co w przypadku gdy nie będzie mnie stać na żaden FFS. Jest sens sobie smaka symulacją robić, tak by "może" się lepiej poczuć czy coś? chętna bym była tylko nie wiem po co mi to prócz wrzucenia sobie takiej przerobionej fotki na pulpit w formacie jpg.
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-20, 17:04   

kasiencja, symulacja jest dobra dla osób, które planują operację (tj. mają fundusze) ale np. nie są pewne jak dana procedura chirurgiczna może wpłynąć na rysy ich twarzy i czy jest sens wydawać na to grubą kasę. Czasami może to pomóc w ustaleniu priorytetów operacyjnych (np. osoba która uważała, że koniecznie musi piłować szczękę może dojść do wniosku, że lepszy efekt dla całości da jednak redukcja wałów na czole, w sytuacji gdy finansowo może pozwolić sobie tylko na jedną z tych rzeczy).
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-20, 18:18   

Arisa ale po co ta konspiracja?
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-07-20, 18:41   

Arisa napisał/a:
Zapytam jeszcze raz - jakie są widełki od - do (czyli minimalna i maksymalna cena) wykonania usługi u Niebieskie? Jakich cen mogę się ja lub moja koleżanka spodziewać zanim wyśl zdjęcia?

Cena jest uzależniona od wielu czynników: typu symulacji (przód, profil, półprofil), ilości symulowanych zabiegów (np. czy samo czoło czy pełny FFS), ilości wersji danego zdjęcia itp. Jedno mogę Ci napisać: na pewno nie wzięłabym nigdy od nikogo tyle co Virtual FFS

Arisa napisał/a:
Pamiętajcie, że płacąc przelewem / Paypalem - wasze dane widzi odbiorca w zakresie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania

W przypadku PayPala: płacąc używając opcji "Friends & Family" wyświetla się tylko nazwa użytkownika, bez adresu.
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2018-07-21, 12:41   

Weź to niebieskie zareklamuj kwotami. Za to tyle a za to tyle :) chętnie poznam ceny a i może się skuszę. Rozumiem że sama napiszesz co by trzeba było w danej twarzy "przebudować" ? :P
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-07-22, 01:02   

Arisa napisał/a:

2) Na poczcie podać fałszywe dane, ale tak by wyglądały jak imię i nazwisko istniejące. Generowanie adresu - strzał w google maps - sprawdzić czy dany adres ma same domy czy domy i mieszkania i dać mieszkanie w okolicach do 20, numer domu z google maps z tabliczek na domach. Następnie wpisać kody pocztowe do google i znaleźć poprawny kod pocztowy dla tej lokalizacji. Dla odbiorcy nie do ustalenia czy adres jest prawdziwy.

Ale co to za różnica co wpiszesz w adresie, nawet jak zmyślisz, a jako właściwy podasz tylko miasto i kod pocztowy, to przecież i tak nikt tego nie sprawdzi, więc można po prostu zmyślić ulicę i numer oraz imię i nazwisko, wpłata i tak dojdzie, nikt i tak się nie przyczepi.
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-07-22, 02:15   

Myślałem, że pani (lub pan) na poczcie zleca przelew natychmiast - bo wklepuje dane do komputera i nie ma czasu sprawdzać czy adres istnieje czy nie (stąd małe ryzyko oszustwa).
Ja sporo wpłat przyjmuję (bo sprzedaję i oddaję rzeczy przez internet, najczęściej z przesyłką, więc płacą za przesyłki) i najczęściej rubryki się nie zgadzają jak ktoś płaci na poczcie - mam np. adres pomieszany z tytułem i wszystko nie w tych rubrykach...
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-22, 07:43   

Przecież numer konta jest samosprawdzalny po dwóch pierwszych cyfrach kontrolnych. A kod ktoś w okienku pewnie zapamiętał.
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2018-07-22, 13:37   

Arisa, /ciach/ weźże się uspokój. Chciałam poznać cenę - zapytałam się i tyle. Jesteś zainteresowana - napiszesz do niej, nie to nie. Jeżeli ktoś będzie ciekawy cen to też do niej napisze. Nie chce pisać publicznie to nie napisze i możesz się nastraszać jak paw - nic Ci to nie da.

/ciach/


Viera otrzymuje ostrzeżenie o wartości jeden za wypowiedzi obrażające Arisę w niniejszym wątku. / Kicur
_________________
Ostatnio zmieniony przez Merry 2018-07-22, 19:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-07-22, 13:56   

Arisa napisał/a:
Komputery na poczcie same sprawdzają poprawność adresu.

To ciekawe czemu ja dostaję w przelewach takie kwiatki...
_________________
 
 
torjus
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-24, 21:55   

Bardzo fajna inicjatywa, Niebieskie! Jak najbardziej popieram. Przed chwilą wrzuciłem swoją twarz w FaceAppa i gdybym miał zawierzyć efektowi, to byłaby to, delikatnie mówiąc, antyreklama.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11