Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Zarabianie na YouTube
Autor Wiadomość
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-07-19, 15:31   

Myślicie, że zasady YT się ok stycznia zmieniły i trzeba mieć x subscribów, wyświetleń etc, żeby w ogóle przystąpić do tego programu.
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 15:40   

https://creatoracademy.youtube.com/page/lesson/revenue-basics?hl=pl#strategies-zippy-link-1
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-07-19, 15:51   

Pomysł na pewno lepszy od "kamerkowego", ale kokosów raczej nie spodziewaj się, bo sporo osób korzysta z AdBlocka, uBlocka i reklamy im się nie wyświetlają.
_________________
 
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-07-19, 16:08   

Szansa jest zawsze :) Jak dobrze rozreklamujesz swój kanał to i widzów mieć będziesz i suby polecą.
_________________
 
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 16:14   

większość osób, która uzyskuje kokosy z kanałów YT albo lokuje reklamę w filmie, który z założenia będzie wyświetlony x tysięcy razy i dostają kasę od sponsorów, ewentualnie ma na tyle dużą oglądalność dzięki swojej kreatywności, że można liczyć na same reklamy lokowane przez YT (i oglądających bez ADblocka)
ewentualnie jeszcze pozostaje tworzenie własnej strony z toną banerów, które będą dostarczały dochód, a popularność strony będzie nabijał link do strony umieszczony na YT, Insta, Twicie, czy bóg wie gdzie jeszcze . (oby tylko ogarnąć oglądalność)
 
 
torjus
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 16:23   

Youtube wbrew temu, co by się mogło wydawać, wcale łatwą i szybką kasą nie jest. Trzeba sobie zbudować oddane grono odbiorców, trzeba publikować regularnie filmiki, i najważniejsze - trzeba wiedzieć, jak się sprzedać. Jak nie masz konkretnego planu, "byciem dziwną" rachunków nie opłacisz.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2018-07-19, 16:35   

Jangmi napisał/a:
Co myślicie o takim projekcie?

Nie chcę ci podcinać skrzydeł i nie wiem, jak to dokładnie w przypadku YT wygląda, ale mogę opisać, jak działa dla googlowskich reklam Adsense.

Za jeden klik w reklamę dostajesz kilkadziesiąt groszy, raczej tak ze 20-30 gr niż np. 90. Oczywiście zależy od tematyki strony, bo dla takich haseł jak "wycieczki" czy "kredyty" może to być nawet i kilka zł, ale tam też jest większa konkurencja.

Nie uzyskasz raczej klikalności wyższej niż 1 klik reklamy na 100 odsłon strony.

W efekcie daje to jakieś 1-2 zł na 1000 odsłon strony, może z 10 zł, jak znajdziesz drogą branżę.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 16:36   

Jangmi napisał/a:
Ale zawszę mam szanse dorobić jakiś grosz.
życzę Ci tego z całego serca, zawsze jest lepiej coś robić i się starać z lepszym lub gorszym efektem, niż nie robić nic.
Co do szkodliwości, to nie wiem, najwyżej społeczność się wyprze ;)
Edit: kiedyś wrzucałam jnfo z YT - ile co i za co, ---> "szukaj"
Ostatnio zmieniony przez 2018-07-19, 16:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-07-19, 16:38   

Jangmi, wstawisz top 10 strasznych filmików, a co potem? Kolejne "top"? Takich filmików jest pierdylion na YT. Wymyśl coś, co będzie rozwijało Twój kanał a tym samym przysparzało nowych widzów. Fascynujesz się Koreą, więc zrób coś z tym sensownego, zamiast strasznego czy dziwnego.
_________________
 
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 16:41   

w porównaniu do kanałów osób fascynujących się czymś a tych dziwnych, różnice w ilości subskrypcji są znaczne (na korzyść tych pasjonatów)
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-07-19, 16:47   

Jangmi napisał/a:
Chodziło mi raczej o to żeby to ktoś umieścił moje filmy w top 10 strasznych kanałów na YouTube.

Hejterów przyciągniesz na pewno, ale oni raczej subów nie dają.
_________________
 
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 16:52   

Jangmi napisał/a:
Dziwna fascynacja dwa w jednym.
tylko jeszcze trzeba do tego dorzucić możliwość "sprzedania" siebie i realnie spojrzeć na grupę odbiorców tej "dziwnej fascynacji"
Jeżeli porównam swój przypadkowy kanał z tym, który wrzuciłaś jako propozycja, to:"
6 milionów subów (anglia) a 2,5 tysiąca (korea) robi sporą różnicę
https://www.youtube.com/c...ty0O-n9QU6phsgw
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 16:56   

próbuj, lepiej próbować i "a może" niż nic nie robić i gdybać, chociaż w moim odczuciu, w tak mało tolerancyjnym państwie to może być trudne i fala hejtu ostro przygniatająca. Zawsze możesz prowadzić kanał po angielsku, ewentualnie z napisami przynajmniej
Ostatnio zmieniony przez 2018-07-19, 16:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-07-19, 17:01   

Jangmi napisał/a:
To po co ludzie tacy jak Barbara Santana czy Lord Kruszwil wrzucają na YouTube?

Nie wiem, po co, bo nie znam tych kanałów. Jeśli jednak jesteś przekonana do własnego pomysłu, rób to, co uważasz za słuszne. :)
_________________
 
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2018-07-19, 17:11   

Jangmi napisał/a:
Więc moja nisza jest pusta i tylko czeka na wypełnienie moim contentem.

Może.

Zerknij sobie na ten kanał:
https://www.youtube.com/user/theswedishshemale

A jak masz nerwy ze stali, to zobacz, co Veronica Blades jeszcze jako Xronix robiła:
https://www.youtube.com/watch?v=r0jigVuT0_s
_________________
Freja Draco
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 17:12   

no z tego co pamiętam, to zarabianie na YT zaczyna się od 800 subskrypcji,
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 17:22   

Jangmi, może właśnie od takiego wątku powinnaś zacząć prowadzić swój kanał. nagraj jakieś wideo, które opowie o tym, czym jest Gangnam Unnie i wrzuć na YT, zobaczysz jaka jest reakcja
nawet jak nie masz kamerki, możesz zrobić kolaż odpowiednich fotek z podkładem głosu.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2018-07-19, 17:27   

Jangmi napisał/a:
Znam oba kanały a one nigdy nie chciały wyglądać jak Gangnam Unnie.
PS: Mogę założyć wątek tłumaczący kim jest Gangnam Unnie i na czym polega jej wygląd?

Nie o to chodzi. Chodzi o to, że umiały sprzedać swoją transseksualność czy nawet swoje fixum dyrdum. Więc jak masz fikasację na punkcie szklanej cery i azjatyckiego wyglądu, to byłby to chyba najlepszy kierunek ofensywy, o ile wystarczy siły do pokpiwania z hejtu.
_________________
Freja Draco
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2018-07-19, 17:30   

Jangmi napisał/a:
A mogę na forum założyć wątek o wyglądzie Gangnam Unnie?

No jeden już założyłaś.
Lepiej skup się na zrobieniu filmu o tym - będzie większy pożytek, a później wrzuć tu linka.
_________________
Freja Draco
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 17:55   

https://www.youtube.com/watch?v=CH1XGdu-hzQ

Uffff. Masz parcie na szkło. :D
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 20:35   

free your mind, i wrzucaj tam co Ci się podoba, jak jesteś psychofanką, to też możesz wrzucić linki do jakiegoś psychofankowego forum, pozwoli Ci to na uzyskanie szerszej skali odbiorców wśród potencjalnych zainteresowanych danym stylem ( w niszy warto szukać podobnych sobie pod wieloma względami)
kilka prób na sucho i próbuj sił. polecam zacząć od kolaży fotografii.
 
 
Feli
użytkownik
Hardcore Nerd


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 53
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-07-19, 22:13   

ja mam że tak powiem "dużo" subskrybentów na yt i nic się nie da z tego zarobić. nawet wyłączyłam reklamy dawno temu bo każdy szanujący się człowiek powinien i tak używać adblocka. polecam znalezienie normalnej pracy.
_________________

Discord: Liska#0727
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 22:58   

Jedyne co mi do głowy przychodzi to Patronite.
Nie wiem czy dobrym pomysłem zwłaszcza na polskim YT jest zakładać kanał stricte o byciu TS bo to ani nie przynosi zysków ani popularności tej dobrej (bo popularność zyskasz, ale tą złą).

Jak już decydujesz się na YT to pokaż to co naprawdę potrafisz: gameplaye/kursy programowania/grafiki/montaże filmowe/challange/testy produktów/cokolwiek. Ja uważam, że pokazywanie tylko transpłciowości mija się z celem.

Aha i nie licz, że zyskami nie zainteresuje się US....
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 23:19   

Hm życzę powodzenia, ale moim zdaniem czasy kiedy można było wybić się na YT łatwo dawno minęły.

Kod:
Lord Kruszwil wrzucają na YouTube?


Z Kruszwilem sprawa wygląda tak, że jest to trolling autorstwa Łukasza Wawrzyniaka. A pomysł zyskał ogromną popularność bo uderzono w jeden z największych kompleksów polskiego społeczeństwa jakim jest bieda, wiara w to że aby zarobić pierwszy milion to trzeba go ukraść lub przespać się z prezesem NBP i powszechna pogarda biedniejszej części społeczeństwa wobec osób bogatych.

To zwyczajna kontynuacja i rozszerzenie Testovirona
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-07-20, 02:16   Re: Zarabianie na YouTube

Jangmi napisał/a:

Co myślicie o takim projekcie?

Myślę, że gdy zaczynamy coś robić z nastawieniem żeby na tym zarobić, to nie wróżę temu sukcesu. I tyle.
A w ogóle to popatrz ile subskrypcji mają kanały, które wkleiłaś - szału nie ma. No Kraina Grzybów jeszcze daje radę (ale naawet 100 tyś nie mają). Moim zdaniem to nie jest chwytliwy content.

Jangmi napisał/a:
To po co ludzie tacy jak Barbara Santana czy Lord Kruszwil wrzucają na YouTube?

Dla jaj? No chyba nie myślisz, że Barbara Santana zarabia na YT z 800 subskrypcji :P
Poza tym nie będziesz drugą Barbarą Santaną, bo jedna już jest ;)

Feli napisał/a:
polecam znalezienie normalnej pracy.

Najlepsza rada.
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2018-07-20, 10:43   

Arisa napisał/a:
Poza tym przypomnę - od zarobionych pieniędzy na YT ZTCW należy jeszcze opłacić podatek i rozliczyć odpowiedni pit (chyba 36, ale pewności nie mam + zaliczki na podatek - comiesięczne).

PIT 36, wychodzi w sumie jakieś 144 zł od każdego 1000 zł. Możesz zapłacić w miesiącu kolejnym po otrzymaniu przychodu.

Google wypłaca kasę, jak ci się nazbiera przynajmniej 300 zł (mniemam, że w przypadku dochodów z YT robi podobnie).

Jeśli twój dochód w ciągu roku nie przekroczy 6600 zł, to skarbówka i tak zwróci ci całą kwotę.
https://www.money.pl/pit/kwota-wolna-od-podatku
https://www.money.pl/poda...,0,2312304.html
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2018-07-20, 13:47   

Arisa napisał/a:
Przecież YT i Google to ta sama firma?

Niby tak, ale usługa inna, więc i zasady mogą wyglądać inaczej.

Cytat:
jeżeli uzbieram 280

Prawdę mówiąc nie wiem. Na logikę powinni wypłacać też przy zamykaniu konta.

Cytat:
[skarbówka] pieniądze zablokowane na rok z hakiem

Mają obowiązek wypłacić w ciągu kilku miesięcy od złożenia zeznania podatkowego.
_________________
Freja Draco
 
 
Feli
użytkownik
Hardcore Nerd


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 53
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-07-20, 18:52   

Arisa napisał/a:
Tylko jeżeli nie ma teraz nawet długich / średnich włosów to ciężko jej będzie pracować w odpowiedniej roli płciowej w sytuacji gdy tranzycji nie rozpoczęła.


Może też pracować zdalnie przy zarządzaniu jakiegoś CMSa, moderator sklepu internetowego (allegro/olx) albo nawet grafik/programista.

Wtedy wystarczy tylko passing głosu, a nawet można się przemęczyć i udawać faceta na te kilka minut meetingów co jakiś czas.
_________________

Discord: Liska#0727
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11