Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Armanda sposób na modę
Autor Wiadomość
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-06-25, 21:06   Armanda sposób na modę

Myślałem od jakiegoś czasu nad tym jak mogłaby ubierać się osoba niebinarna, niezależnie od płci biologicznej.
Oczywiście zakładając, że jeansy i rozciągnięty sweter nie załatwiają sprawy. Może ktoś akurat chciałby spróbować czegoś innego.

Zdjęcia nie są najlepszej jakości, a strasznie się przy nich namęczyłem, bo światło było bardzo kapryśne, a do tego musiałem się namęczyć, żeby było widać buty (ledwo ale zawsze) jednak mam nadzieję, że coś widać.

Jeszcze krótkie objaśnienie co do stylizacji:

1. Koszula lniana ze stójką, tu akurat męska, ale można użyć dowolnej preferowanej.
2. Do tego lniane spodnie w stylu alladynek. Wysokość kroku także do spersonalizowania. Mogą być zupełnie luźne, jak te, trochę w stylu kozackim, a mogą mieć nogawki od kolan zwężane. Kolor też do wyboru. Im niżej krok tym bardziej wygląda to jak spódnica.
3. Szal zawiązany węzłem prostym jak krawat, końce schowane pod koszulę. Druga opcja jest, by pozostawić je na koszuli.
4. Buty, tu akurat wiązane za kostkę. Zależnie od tego jakiego charakteru chcemy nadać stylizacji można też założyć glany, trampki niższe, ,lub wyższe, a w wersji wakacyjnej japonki lub sandały rzymianki.
5. Akcesoria to dwa skórzane pierścienie, dwie bransoletki i pieszczocha.




_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
torjus
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-25, 21:53   

Kocham te akcesoria, są genialne i świetnie grają z butami. Gdzie je zakupiłeś? Ciekawe są też spodnie, ale szal to dla mnie trochę za dużo, choć może dlatego, że ja w ogóle nie lubię mieć niczego pod szyją.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-06-25, 22:37   

torjus, pierścionki kupiłem dawno temu w jakimś sklepie ze sztuczną biżuterią. Sieć nazywała się bodaj "Glitter", ale wydaje mi się, że już nie istnieje. Ale są to po prostu rzeczy wykonane z czarnej skóry i ćwieków. Podejrzewam, że idzie coś takiego kupić w internecie. Pieszczochę nie mam pojęcia gdzie. Sznurek z jaszczurką w Międzyzdrojach na straganie, a koraliki przywiozła moja mama z Jerozolimy. Tak więc zewsząd :D Ale zawsze można poszukać czegoś nawiązującego do tego stylu. Szeroka pieszczocha też by pasowała.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-25, 22:39   

W sumie... fajnie. :) Następnym razem ustaw tak lustro by nie odbijało się w nim światło (okno). Czyli: lustro "plecami" do okna tak by światło oświetlało Ciebie. Coś w "ten deseń":

 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-06-25, 22:45   

Alone 1,5, właśnie problem polegał na tym, że nie mogłem tego lustra inaczej ustawić. Jest połączone z meblami.Dlatego był problem ze światłem (raz za dużo, raz za mało) i ostrością.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-25, 22:55   

Armand napisał/a:
Alone 1,5, właśnie problem polegał na tym, że nie mogłem tego lustra inaczej ustawić. Jest połączone z meblami.Dlatego był problem ze światłem (raz za dużo, raz za mało) i ostrością.


Rozumiem. Ja mam "mobilne". Ale fakt - samemu ciężko coś wyrzeźbić.
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2018-06-26, 12:41   

Poproś kogoś niech ci fotki porobi do poradnika :) Rąk na forum dostatek :)
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2018-06-26, 13:36   

mnie też się te akcesoria podobują, a i styl fajoza. Nic tylko zakładaj dom mody, ja będę robiła foto...
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-06-26, 19:55   

Inka, pomyślę nad tym :D

Dzięki za rady ludzie <ok>

Tak sobie myślę, że może łatwiej jest mi sklecić coś dla AFAB, bo jest to dla mnie bardziej intuicyjne. Może osoby AMAB miałyby jakieś inne wymagania co do elementów stroju?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2018-06-27, 13:43   

Jak ostatnio czytam forum lub discorda to chyba założę sobie słowniczek na pulpicie z notatkami bo nie ogarniam tych wszystkich skrótów ;( a zapamiętać nie umiem ;(
 
 
Ben1992
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 11
Posty: 75
Wysłany: 2019-04-20, 11:05   

W życiu bym się tak nie ubrał :-D bez urazy ale ten strój to raczej coś a'la kobiecy hipis niż osoba niebinarna.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-04-20, 15:30   

Ben1992, spoko, nikt Cię nie zmusza. Osoby niebinarne są bardzo różne i różny mają sposób na ekspresję. Nie jest to też powód, żebyś na tej bazie odmawiał komuś niebinarnej tożsamości.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11