Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka kwestii
Autor Wiadomość
Nemie
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 153
Wysłany: 2018-04-03, 21:27   Kilka kwestii

1. Biust

Ogólnie chodzi o jakieś fajne sposoby na jego ukrycie. Cieszę się, że rośnie dosyć szybko, ale staje się dosyć widoczny (zwłaszcza kiedy pewna, żyjąca własnym życiem jego część postanowi być tego dnia "wypunktowana") m. in. w pracy gdzie nie jestem wyuotowana. Nie chcę się zbytnio ściskać binderem. Aktualnie ewentualnie zakryję drugą, luźną bluzą, ale zbliżają się ciepłe dni, więc na długo to nie wystarczy :P Pozostaje chyba jeszcze opcja pływania w bluzkach xl (obecnie noszę m).

2. Sąd
Wiadomo, na każdej rozprawie trzeba potwierdzić swoją tożsamość dowodem osobistym. Obecnie często się do mnie ludzie zwracają per Pani, a rozprawa gdzieś dopiero w wakacje (nie chodzi o zmianę danych). Może ktoś słyszał lub doświadczył zachowania sądu kiedy wizerunek z dowodu średnio odpowiada wizerunkowi obecnemu? Swoją drogą to będzie niezły wyczyn ukryć piersi pod białą koszulą. Myślę, że chociaż raz mój beznadziejny głos się tutaj przyda.

3. Szpital
Po ostatnim wypadku byłam "trochę" zamroczona (a potem jeszcze całkiem na morfinie) i nie pamiętam zbytnio co tam podpisywałam prócz zgody na zabieg i upoważnieniu osób, które mogą otrzymywać informacje o moim stanie zdrowia. Chodzi o hrt podczas pobytu w szpitalu i poza. Raczej trzeba w jakiś sposób poinformować lekarza o przyjmowanych lekach? Jak się przedstawia sprawa z androcurem? Jest ryzyko zakrzepicy? Po operacji pewnie znowu będę przyjmowała zastrzyki przeciwzakrzepowe przez 1 miesiąc i może to wykluczyć androcur z terapii.
 
 
Lunawspaniała
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 84
Wysłany: 2018-04-03, 21:49   

Nemie,
Możesz spróbować staniki sportowe, także takie o rozmiar mniejsze.Nie kupuj bindra będzie przeszkadzał piersią rosnąć i mogą być zniekształcone!
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-04-03, 22:12   

1. Kup sportowy stanik, może być taki grubszy, z tworzywa, to sutki nie będą tak przebijać. Na to możesz założyć podkoszulkę bez rękawów i dopiero ubranie. Cycki nie będą latać i przez to nawet jeśli będą bardziej odstawać to nie będą tak przyciągać wzroku.

2. Jeśli masz niezmienione dane i nie przedstawisz zaświadczenia o leczeniu ts, czy nie wspomnisz, że jesteś ts to sąd będzie się kierować danymi z dowodu. Pod białą koszulę stanik + podkoszulek. Z resztą mężczyźni powinni nosić pod białą formalną koszulą podkoszulek. Ich sutki to też nie jest coś, co w formalnym stroju powinno przyciągać wzrok.

3. Co do szpitala, to może ktoś z forum jest w stanie coś przybliżyć, ale może zapytaj po prostu lekarza. Choćby swojego prowadzącego.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-04-04, 03:58   Re: Kilka kwestii

Nemie napisał/a:
kiedy wizerunek z dowodu średnio odpowiada wizerunkowi obecnemu?

Właściwie w takim przypadku powinno się wyrobić nowy dowód z nowym zdjęciem...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9