Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyczka!!
Autor Wiadomość
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-09, 12:23   Kosmetyczka!!

Ile razy w ciągu miesiąca chodzicie do kosmetyczki ?
Jakie zabiegi najczęściej wykonujecie i jakie polecacie ?

Zastanawiam się nad kwasem hialuronowym, mezoterapią igłową oraz usuwaniem piegów.
Ktoś coś wie ? Gdzie najlepiej w Warszawie ?
Jakie rutynowe (niedrogie) zabiegi polecacie w gabinecie ?
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-09, 13:47   

Jak masz zamiar niszczyć tkankę kwasem hialuronowym to jest kilka opcji:
1) wyglądasz ładnie, ale masz wyolbrzymione kompleksy i ten zabieg nie jest Ci kompletnie potrzebny
2) nie dbasz odpowiednio o siebie i swoje lenistwo chcesz naprawić w mgnieniu oka najłatwiejszymi metodami
3) ktoś Ci wmówił, że idziesz do kliniki, robią zabieg i wychodzisz stamtąd boginią i ew. wracasz do punktu 2.

Nic robione chirurgicznie nie jest trwałe. To trzeba powtarzać jakoś co kilka miesięcy - inaczej jesteś w punkcie wyjścia.
Nie znam Cię, nie wiem jak wyglądasz i ile masz lat - ale jestem przekonana, że nie szukasz odpowiednich metod i idziesz na łatwiznę.

Do kosmetyczki chodzę co jakiś czas - tak naprawdę tylko na regulację brwi. Sama potrafię o siebie zadbać i nie potrzebuję wydawać majątku aby chwilowo się upiększyć :)
_________________
 
 
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-09, 14:22   

Nie zgodzę się z Tobą.
Zmarszczek czy piegów nie pozbędziesz się domowymi sposobami. Owszem - możesz przeciwdziałać ich powstawaniu natomiast ich trwałe usunięcie w warunkach domowych jest awykonalne no chyba, że masz na myśli tapetę, której mimo tego że jestem typową "blondi-pustak" nie popieram w 100%
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-09, 14:36   

Aisha, piegi u facetów mogą być jakimś tam powodem do drwin. Ale u kobiet jest to dodatkowa część osobistego uroku.
Nie wiem ile masz lat, ale jeśli jesteś dość młoda to wszystko idzie w pewnym stopniu zregenerować. Trzeba dbać o siebie już zza młodu, aby później nie płakać.

Kwas hialuronowy nie jest trwały. Niszczysz nim jeszcze w miarę młode tkanki, a zabieg trzeba powtarzać co jakieś 6-8 miesięcy bo inaczej zmarszczki wracają.
Ale jak śpisz na pieniądzach to rób co Ci się żywnie podoba. Ja Cię nie zmuszam do postępowania moim tokiem rozumowania i zrobisz co będziesz chciała.


PS. Jeśli chodzi o "dolinę łez", to jest fajna sprawa: <KLIK>, tylko trzeba trochę czasu. Azjatycki Cukier pisała na swoim blogu o tym i naprawdę widać różnicę. Lepiej naturalny tłuszczyk, a nie faszerować się chemią.
_________________
 
 
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-09, 15:08   

Ania96 napisał/a:
Nie wiem ile masz lat, ale jeśli jesteś dość młoda to wszystko idzie w pewnym stopniu zregenerować. Trzeba dbać o siebie już zza młodu, aby później nie płakać.


23 lata
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-09, 15:19   

Aisha napisał/a:
Ania96 napisał/a:
Nie wiem ile masz lat, ale jeśli jesteś dość młoda to wszystko idzie w pewnym stopniu zregenerować. Trzeba dbać o siebie już zza młodu, aby później nie płakać.


23 lata


W takim razie albo robisz nas w bambuko albo naprawdę paranoicznie przesadzasz z oceną swojego wyglądu.
Prosta kalkulacja: jesteś 5 lat na hormonach, czyli 23-5=18. Miałaś 18 lat gdy zaczęłaś, czyli proces dojrzewania nie został w pełni ukończony, a przynajmniej nie nabrałaś głębokich męskich cech.
Ja mam skończone 20 lat, 2.5 miesiąca na HRT a nie mam takich paranoi - a wbrew o tym co można pomyśleć, też przesadnie o siebie dbam. Tylko no właśnie.. dbam o siebie, a nie myślę jakie zabiegi czy operacje wykonać aby wyglądać lepiej.

Chcesz to możemy porozmawiać na priv i ewentualnie mogę Ci doradzić jak zaradzić jakieś skazie na twoim ciele - bądź duszy :)
_________________
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-07-14, 07:42   

Ania96,

A ja się nie zgodzę, jeżeli ktoś chce robić sobie operacje plastyczne bądź jakieś zabiegi to nie oznacza, że ma wyolbrzymione kompleksy. Czasami komuś przeszkadzają np wspomniane piegi (da się je akurat usunąć domowymi sposobami ;) ) i chce się ich pozbyć - normalna rzecz.

Jeżeli chodzi o kwas h. to on nie, on nie niszczy tkanek. Botoks czyli jad kiełbasiany otumania mięśnie przez co drętwieją co jest następstwem obwisłej twarzy.


A co do adipogenezów to jestem żywym przykładem, że półroczne masowanie okolic oczu + preparaty (nawet ze sklepu Cukru) nie działają. Mam dolinę łez, byłam u pani od medycyny estetycznej i może tam jedynie laser bądź inne cudo zadziałać. Nie zawsze możemy znaleźć sposoby na kompleksy w naturze. Ja jako osoba pro naturalna robiąca własne kosmetyki też nie jestem super fanką medycyny estetycznej ale nie jestem przeciwna :)

A co do Aisha, !

Jeżeli chcesz bawić się w jakieś zabiegi to lepiej znajdź DOBRĄ i KOMPETENTNĄ kosmetyczkę/kosmetologa. Czasami przyjmują dziewczyny po zawodówkach które nie mają ambicji i nie umieją robić zabiegów - to powszechne w małych miasteczkach. Były przypadki kiedy dziewczynki poparzyły twarz klientce gdyż za długo trzymały kwas na buzi.

Ponoć lasery są super, nakłuwanie CO2 podskórnie, kwasy na twarz (tylko okres jesienno-zimowy! - chyba, że kwas migdałowy, on nie jest fotouczulający).. Z resztą możesz przejść się na konsultację i pani/pan Ci dobierze zabieg pod typ cery bądź pod problem :)
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-07-14, 11:35   

Kwas hialuronowy nie jest żrący i nie nalezy do uzywanych w kosmetyce kwasow zluszczajacych. Kwas hialuronowy to naturalnie wystepujacy w ciele wypelniacz, ktory mozna podac z zewnatrz, by nawodnic i ujedrnic skore.

Tak czy inaczej - ja zapytam - co stosujesz codziennie w domu, zeby zadbac o skore? To jest duzo wazniejsze niz kosmetyczka 1-4x w miesiacu.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-07-14, 12:20   

Armand,

No i co najważniejsze - wchłania się więc zabieg trzeba ponawiać co jakiś czas :)

Co do nawodnienia nie byłabym tego pewna. Kwas h jest higroskopijny więc nawilża, nawadniają bardzo dobrze esencje azjatyckie które są jak woda i mają mnóstwo ekstraktów, minerałów, witamin itp - i one nawadniają.
_________________
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-14, 13:10   

Są jeszcze zabiegi osoczem bogatopłytkowym pozyskiwanym z własnej krwi (tzw wampirza kuracja) ale lepiej tego potem nie łaczyć z kwasem h.
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2017-07-14, 16:16   

zabiegi nie są niczym złym jeśli są odpowiednie i wykonane z precyzją. Lasery, kwasy itp to postęp technologiczny i nic w tym złego.
Zawsze za dużo to nie zdrowo, no ale jeśli nasza dysforia zwycięża to zawsze jestem za przystąpieniem do dobrze obmyślanej, wyedukowanej do zmęczenia, opcji interwencji aby dysforie unicestwić lub obniżyć.

Armand wie wiec słuchajcie co mówi!

A tak na marginesie ostatnio używam zagęszczony sok z cytryny w powiązaniu z innymi surowcami. Zęby wybielam sokiem z soda (proszek do pieczenia ale musi być na bazie sodowej) Skórę smaruje sokiem co ma właściwości wybielacza.

Zobacz na youtube jakie są naturalne sposoby na piegi, "using lemon juice for skin"
 
 
Anna28
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 176
Wysłany: 2018-02-21, 15:34   

Do kosmetologa chodzę raz na 6 miesięcy ale na botox. Kosmetyczka raz w miesiącu na laser i brwi. Jak wkoncu uda mi się pozbyć tego zarostu. Chcę zacząć lasery foto odmładzanie itp
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10