Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Inna transka
Autor Wiadomość
Mad Lasagna
użytkownik
Mad Lasagna


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-12-27, 00:22   Inna transka

Hejka wszystkim, mam do was pewną prośbę... konkretnie o radę bo nie chce podejmować dycyzji bez namysłu i chciałabym skorzystać z doświadczeń innych ludzi. A więc w liceum do którego chodzę chodzi również pewna osoba, za bardzo nie wiem kim jest ale z tego co się dowiedziałam to najprawdopodobniej transka m/k. Jest o klasę wyżej niż ja (czyli w 3) i najwyraźniej jest po comingoucie. Ale całe clue jest w tym że kilka dni temu ona do mnie napisała że od dawna chciała się dowiedzieć czy ja sama jestem ts-ką ale się bała. I tutaj jestem w kropce bo absolutnie nie wiem co zrobić, nie odpowiedziałam jej do dzisiaj. Mam się przed nią wyoutować?
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-27, 00:26   

Tak
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-12-27, 00:30   

Decyzja należy do Ciebie, jeśli jesteś pewna, że to ts to możesz zdobyć przyjaciółkę ale jeśli nie jesteś pewna to ja zapytałbym ja wprost "a Ty?"
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-12-27, 00:31   

A chcesz? no jeżeli chcesz i wiesz, że ona też jest ts, to tak (bo czemu nie?)
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-27, 02:15   

Mad Lasagna: Jak tam chcesz. Decyzja należy do Ciebie. Choć jakbym sama była w takiej sytuacji, to nie wiem, czy bym się outowała... Bo nie każdemu i nie w każdej sytuacji jest się warto outować.
Zrób sobie po prostu bilans możliwych strat i zysków i sama zdecyduj.
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2017-12-27, 03:56   

Weź pod uwagę, że to dla Ciebie obca osoba. Transseksualiści mogą być dokładnie tacy sami, jak każda inna osoba - nierozsądni, nieempatyczni, obrażalscy, wredni, mściwi i tym podobne. Jeśli z jakiegoś powodu (sytuacja w szkole/stosunku rodzinne) zależy Ci, by Twój transseksualizm pozostał tajemnicą, to musisz brać pod uwagę, że każdy człowiek, którego wtajemniczasz, podkręca ryzyko, że sekret przestanie być sekretem. Nie znasz tej dziewczyny, więc nie wiesz, czy po pierwszej sprzeczce nie użyje tego jako argumentu przeciwko Tobie albo czy ze zwykłej nieuwagi nie wygada komuś nieodpowiedniemu.
To właściwie dla mnie byłby decydujący argument na "nie". Na "tak" też znalazłoby się kilka - chociażby to, że możesz zyskać cenną przyjaciółkę, która będzie prawdopodobnie lepiej niż jakakolwiek ciska rozumieć Twoje problemy.
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-12-27, 12:13   

proponuję wpierw tą osobę poznać niż się wyoutowywać przed obcą osobą, choć z drugiej strony nic ci od niej nie grozi bo ani cie nie wyśmieje ani nic bo macie to samo, więc odpada szyderczość obrzydzenia i takie tam :P
Co do reszty to najważniejsze zawarł już Merry. Powodzenia z tym tematem :)
 
 
Fizia
moderator
MK

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 22
Posty: 386
Skąd: UĆ
Wysłany: 2017-12-29, 01:43   

napisałabym , że "temat transseksualizmu nie jest mi obcy i z chęcią mogę o tym z Tobą porozmawiać" Nie deklarujesz się na tak i na nie, nie zostawiasz śladów w formie pisanego tekstu, a jednoczesnie otwierasz możliwośc rozmowy na ten temat ;)
 
 
Hestia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 87
Posty: 262
Wysłany: 2018-01-26, 20:32   

xdddd Pozdrawiam wszystkich ~ inna transka 😊😊😊
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-26, 20:40   

Dobre :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10