Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak maskować... ;)
Autor Wiadomość
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-05-16, 22:33   Jak maskować... ;)

Pytanie prosto z mostu
Jak m/k maskują genitalia... Zastanawia mnie co zrobić by np w spodenkach bądź obcisłej sukience nie było bonusa w postaci górki w majtkach :')
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2017-05-16, 22:45   

To ja Ci też prosto z mostu odpowiem - użyj opcji szukaj, albo wpisz swoje pytanie w google, możesz też smiało poszukać na YT, a jako podpowiedź słowo klucz - tucking
:p
_________________
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-16, 22:47   

Norma. Technika nazywa się tucking.

W wielkim skrócie, chowasz kulki w miejscu skąd schodzą do moszny, anatomia ci to umożliwia z czasem zrobisz to jedną ręką. Mosznę rozpłaszczasz a dżordża dajesz do tyłu.

Po dłuższym czasie używania tej techniki jądra utrzymują się w zasadzie same. Osobiście polecam, bo nawet krok w sensie chód się zmienia.

Aaaa całość trzyma się upakowana w elastyczne figi.
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-05-16, 22:57   

Ada75,

Ja to taka troche prostoliniowa i lubie mieć na filmiku, bo instrukcja po angielsku (czy nawet po polsku) to dla mnie za mało proste.
A nie ma po tym powikłań (zmniejszenie moszny, ból itp)
_________________
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-05-16, 23:01   

DOBRA
Znalazłam filmik i mam wątpliwości
Po pierwsze dżordż pani na filmiku jest... mały więc łatwiej jej go chyba schować
I nie wiem :/
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-16, 23:02   

Boli mnie czasem okolica prawego jądra, myślę że od żylaków na nasieniowodzie, czy od tego nie wiem. Mam czasem nadzieję, że ze względów zdrowotnych mi to chirurg chlaśnie.

A tak na serio, poza spaniem to noszę tak od jakichś 10 lat i żyję. Pomaga mi to troszkę i stało się rutyną.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-16, 23:03   

nigdy mi tucking nie działał. i to tak bardzo że wydawało mi się że dziewczyny mają na myśli co innego niż mają na myśli. #niedlawszystkich
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-16, 23:04   

Viera, bo masz podjarkę na płaskie krocze to ci rośnie.
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-05-16, 23:04   

Kurde jak próbuje to on sie nie chowa i troche boli no i nie mam zadnego klipsa nic...
Próbowałam z tym filmikiem: https://www.youtube.com/watch?v=_2qC7v3r9C8
_________________
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-05-16, 23:05   

Ada75,

Nie.. On taki jest po prostu :/ :(
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2017-05-16, 23:05   

Viera napisał/a:
Po pierwsze dżordż pani na filmiku jest... mały więc łatwiej jej go chyba schować

Można go też zrolować do środka jak skarpetkę, a później podobnie zrobić z nadmiarem moszny. Kawałek plastra i ciasne majtki powinny utrzymać wszystko w kupie przez kilka godzin. Wada tej wersji jest taka, że nie da się zrobić siusiu bez rujnowania konstrukcji :p
_________________
Freja Draco
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-05-16, 23:05   

W sensie bez erekcji jest dość spory.
Pragnę wspomnieć, że nie biorę jeszcze hormonów
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-16, 23:07   

DeadSally, poka why, tak masz tam dużo :shock: .
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-05-16, 23:09   

Nie no serio dziewczyny macie jakieś filmiki instruktażowe? Bo załamie sie zaraz :'(
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2017-05-16, 23:40   

Viera napisał/a:
Nie no serio dziewczyny macie jakieś filmiki instruktażowe? Bo załamie sie zaraz :'(

No ale czego jeszcze nie kumasz? Łapiesz górnym odnóżem za gonadę i delikatnie przesuwasz wewnątrz worka mosznowego w stronę jamy brzusznej. U dorosłych osób połączenie z nią będzie już zamknięte, ale w miejscu do którego worek jest przytwierdzony powinno być coś w rodzaju kieszonki i powinna być na tyle pojemna, żeby po umieszczeniu wewnątrz, jądra dało się wymacać dość głęboko pod skórą i odrobinę powyżej trzonu penisa. Reszta to takie ułożenie moszny, żeby całość nie wypadła z niej z powrotem pod własnym ciężarem. Pół minuty macania i umiesz.
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-16, 23:43   

Viera napisał/a:
Nie no serio dziewczyny macie jakieś filmiki instruktażowe? Bo załamie sie zaraz :'(


Jest film. I wszystko widać i nie ma seksu :) tuck, tuck, tuck

I wersja z taśmexem: tap, tap
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-16, 23:49   

Czy to boli?
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-16, 23:52   

kicur napisał/a:
Czy to boli?


Wersja bez taśmy jest zupełnie bezbolesna a z taśmą...hm... weź to później odklej... :|
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-05-17, 01:44   

Cholera jak tak patrze na to jak ona 'wkłada' jądra nad penisa to omatko :')
Dzięki, spróbuję :)
_________________
 
 
Santa Kitten
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 8
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-17, 09:00   

kicur napisał/a:
Czy to boli?


Na początku może boleć, ale potem się przyzwyczajasz *tak mówi kolega*
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-17, 10:33   

Viera napisał/a:
W sensie bez erekcji jest dość spory.
Pragnę wspomnieć, że nie biorę jeszcze hormonów


Od hormonow ci sie nie zmniejszy.

A co do ukrywania, to jak mawial mistrz Yoda: jeszcze wiele.sie musisz nauczyc, mlody padawanie
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-17, 11:23   Re: Jak maskować... ;)

Viera napisał/a:
Pytanie prosto z mostu
Jak m/k maskują genitalia... Zastanawia mnie co zrobić by np w spodenkach bądź obcisłej sukience nie było bonusa w postaci górki w majtkach :')
Jest jeszcze inny sposób. Unikać ubrań, które zbyt mocno uwydatniają lub odsłaniają tą cześć ciała. A w pozostałych przypadkach zachowywać się normalnie i nie pokazywać nim otoczeniu, że coś ukrywasz. To działa, choć wymaga trochę wprawy.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-17, 12:40   

tyle się namęczyłam z tuckingiem że stwierdziłam że "thorgalu, nie dla nas rozkosze walhalli". wszystkie shemalowe focie które mam osiągnęłam żenującymi sztuczkami a nie tuckingiem. pomocy oczekiwać znikąd... trzeba po prostu nie mieć jąder, no.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2017-05-17, 13:08   

Może masz jakąś inną budowę wiadomych organów.
Ale właściwie w czym problem? Nie chcą się wsunąć, gdzie trzeba? Nie chcą się tam trzymać czy jak?
_________________
Freja Draco
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-17, 13:13   

za chuda chyba jestem. nie wiem. nie potrafię tego wytłumaczyć. na tyle jest to u mnie niemożliwe do osiągnięcia że moje pierwsze razy z tuckingiem kończyły się ukąszeniem spiskowym "co to za brednie? kto to wymyślił?". i cóż, trochę tę ukąszenie trwa do teraz
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-05-17, 13:47   

co to jest "ukąszenie spiskowe" ? O.o
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-17, 13:49   

kasiencja, że się czuję jakby to było zmyślone a wszyscy wokoło się samooszukiwali albo oszukiwali innych że to działa
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2017-05-17, 14:27   

DeadSally napisał/a:
kasiencja, że się czuję jakby to było zmyślone a wszyscy wokoło się samooszukiwali albo oszukiwali innych że to działa

Cóż, widzę tylko jedno rozwiązanie - musimy się umówić na jakieś praktyczne warsztaty w temacie :p
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2017-05-17, 14:29   

A póki co:

_________________
Freja Draco
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-17, 14:49   

jak przypomnę sobie ile się namęczyłam robiąc te fotki to krew mnie aż zalewa. gdzie byłeś tuckingu gdy cię potrzebowałam? :-(
https://a.uguu.se/kO4Imq68VsPA_zosiahrgimp.jpg
https://a.uguu.se/tjqiD63BZjyZ_11.jpg
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-17, 16:03   Re: Jak maskować... ;)

Lagertha napisał/a:
Viera napisał/a:
Pytanie prosto z mostu
Jak m/k maskują genitalia... Zastanawia mnie co zrobić by np w spodenkach bądź obcisłej sukience nie było bonusa w postaci górki w majtkach :')
Jest jeszcze inny sposób. Unikać ubrań, które zbyt mocno uwydatniają lub odsłaniają tą cześć ciała. A w pozostałych przypadkach zachowywać się normalnie i nie pokazywać nim otoczeniu, że coś ukrywasz. To działa, choć wymaga trochę wprawy.


No co ty, maja bas omijac najlepsze.ciuchy :D


Sally mam to samo, dlatego machnelam na to reka
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-05-17, 16:10   

trochę kiepskie fotki lub ja zwyczajnie widzę że tucking działa i to jak! :)
U mnie od zawsze działało to tak że chowam, ehh kulki jakby w siebie ale o dołu i tyle, potem rozkładam równo mosznę by mnie nic nie piło ani nie kłuło i już. Penisa odkąd pamiętam miałam ciasno schowanego zawsze w majtki różnymi sposobami, i po tylu latach zwyczajnie jest wygięty jak banan w kierunku tyłka :P Więc u mnie nic nawet przy mega obcisłej kiecce nie widać było nigdy. Penis zwykłej długości i szerokości żeby nie było a nie jakiś mega potwór.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2017-05-17, 17:19   

DeadSally napisał/a:
jak przypomnę sobie ile się namęczyłam robiąc te fotki to krew mnie aż zalewa. gdzie byłeś tuckingu gdy cię potrzebowałam? :-(
https://a.uguu.se/kO4Imq68VsPA_zosiahrgimp.jpg
https://a.uguu.se/tjqiD63BZjyZ_11.jpg

Jak dla mnie to świetnie wyglądasz i bez niego. W ogóle masz świetną figurę *zazdrości* :>
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-17, 17:28   

Freja, jak pisałam ten post z fotkami to już poprawiałam literówki bo od wspomnień byłam wściekła. czuję się jak fronczewski w tym skeczu z pszoniakiem...
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-17, 19:54   

Przecież to oczywista sprawa - kulki wsadza się w podbrzusze, skórę i rodzinka podwija do tyłu i wszystko opina obcisłą bielizną (jak trzeba to nawet drugą parą).

Ważne, aby dbać w tych miejscach o higienę, bo mocno wszystko ściśnięte, upalne dni i góra materiału mogą sprawić nieprzyjemny zapach.
Ja sama wolę użyć opinających średnio majtek + na to figi z wysokim stanem takie elastyczne (w moim przypadku rozmiar S) i mogę się cieszyć z gładkiego miejsca :)
_________________
 
 
Usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-17, 21:22   

Ania96 napisał/a:
Przecież to oczywista sprawa - kulki wsadza się w podbrzusze, skórę i rodzinka podwija do tyłu i wszystko opina obcisłą bielizną (jak trzeba to nawet drugą parą).
Osoby po operacjach w tej okolicy, szczególnie przepukliny nie mają takiej możliwości. A teoretycznie od HRT kulki powinny się zmniejszyć trochę.

Jest taka dość prosta metoda: daje się wszystko do tyłu, za nogi, nogi razem. Tak jak na toalecie, tylko na stojąco. Jedną ręką przytrzymujesz z przodu, a następnie z tyłu wpychasz kulki do góry. Na to ciasne majtki i powinno jakiś czas wytrzymać. Nawet jak nie zostaną w tych kanalikach, to i tak mało widać będzie, właśnie przez ciasne majtki. Choć i taka niewielka wypukłość może rodzić kompleksy...
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-17, 21:38   

Mi kulki dość zmalały od HRT i jak wcześniej z oporem wchodziły tak teraz same się wślizgują. Mało prawdopodobne, że nie będzie lekkiego wybrzuszenia, chyba że jest się dość otyłym to jeszcze ujdzie.
Ale jak założysz na to obcisłe damskie spodnie/legginsy czy nawet inny ubiór to będzie OK.
Zauważcie, że jakiś procent cisek też ma drobne wybrzuszenie mniej więcej w tym miejscu (raczej oponka, ale ja to tam się nie znam..). Zresztą jak ma się passing to nie warto zawracać sobie głowy takimi drobnostkami.

A i jak masz problemy z mimowolnymi zwodami to wszystko może Ci się przesunąć z docelowego miejsca, a nawet wrócić do pierwotnej formy. HRT dużo ułatwia sprawę, więc jeśli bierzesz już piguły to nie powinnaś mieć z tym problemów.
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-17, 22:32   

Usunięty napisał/a:
Osoby po operacjach w tej okolicy, szczególnie przepukliny nie mają takiej możliwości.


Jestem po plastyce pierścienia związanej z przepukliną i chyba mam szczęście, bo nie sprawia mi problemu chowanie jąder w podbrzusze. Nie wiem ale nie wyobrażam sobie siebie bez tuckingu, chyba zbyt dużo by mnie to kosztowało.
 
 
Eleuth
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 22
Skąd: Preston, UK
Wysłany: 2017-09-02, 01:45   

Jako, że przed hrt jestem jeszcze to moje jądra są dosyć duże, więc wrzucić ich do "dołków" nie mogę bo po prostu nie mogę ich tam dopchnąć, a siłować się nie chcę, bo boję się bólu jak cholera. No ale mam technikę taką, że udaje mi się utrzymać jądra między moszną, a tymi dołkami. Ale ja nie o tym. Gdy już mi się uda je tam wrzucić, czy to teraz, czy po hrt jak już się ich rozmiar zmniejszy to w jaki sposób zsunąć je z powrotem do moszny, gdy zajdzie taka potrzeba? Znając moje szczęście to pewnie usadowią się tam wygodnie i nie będą chciały zejść i... no tutaj nie wiem. Przypomina mi się film instruktażowy (albo książka, nie pamiętam) mojego mistrza sztuk walki, który opisywał co zrobić w sytuacji po otrzymaniu kopniaka między nogi. Opisał, że jądra mogą się przesunąć w górę i trzeba je delikatnie masować w dół, żeby zeszły. Ale w takiej sytuacji nie doprowadzi się do ich naciskania co może spowodować ból?
 
 
MartaQ
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 33
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-09-20, 21:18   

A co radzicie na niespodziewane wzwody? Przynajmniej zanim HRT siądzie. Nowa tu jestem, no...
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2017-09-20, 21:31   

MartaQ napisał/a:
A co radzicie na niespodziewane wzwody?


Tucking z mocno obcisłą bielizną, a jeśli nie, to najprościej spódnice i sukienki (raczej nie ołówkowe :p )
_________________
 
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-20, 21:58   

propo tucking-u tylko dorzucę, że dobrą opcją są taśmy do kinesiotapingu.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-01, 17:53   

ENG +18 bo z obrazkami live
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9