Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe ubrania
Autor Wiadomość
Marjory
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 23
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-02-28, 08:11   Małe ubrania

Witam niskich k/mów! Możecie mi podpowiedzieć gdzie kupię jakieś fajne męskie/chłopięce ciuchy oprócz h&m i reserved?
 
 
asdfghj
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 33
Posty: 311
Wysłany: 2017-02-28, 08:42   

second-handy
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-28, 09:06   

C&A, allegro.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-02-28, 10:20   

Możesz też zajrzeć na stronę e-sklepu Tchibo. Kiedyś udało mi się kupić u nich kilka fajnych ciuchów. A co najważniejsze, że nie zaniżają czy zawyżają rozmiarów. Jakość ubrań jest wysoka - mam od nich dżinsy, w których chodzę od 4 lat (oczywiście, nie ciągle w tych samych) i mimo wielu prań, nie wyblakły, nigdzie się też nie poprzecierały.
_________________
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-02-28, 20:22   

Z moich doświadczeń właśnie najlepszy jest H&M :) Na Niebieskim Forum piszą ostatnio też dużo o New Yorkerze.
Jeszcze mogę polecić ciuchy z Chin itp. Azji - na Allegro też są ale nie wiem jak tam podają rozmiarówkę, na Ebayu podają tą azjatyzką i piszą żeby do europejskiej brać o rozmiar większe, ale generalnie warto tak, bo mają małe rozmiary i można coś dla siebie dobrać :P
_________________
 
 
Chucky
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 97
Wysłany: 2017-05-22, 14:25   

Ależ to w ogóle nie jest problem. Teraz ubrania na dziale dziecięcym/młodzieżowym są tak fajne ubrania, że nie ma z tym większych problemów. Na dziale męskim osobiście mam s czasem nawet m zależy od marki. Największy problem mam z barkami- niektóre kurtki no i marynarki nie leżą jak powinny, ale to kwestia czasu, bo jestem przed tst. Buty kupuje unisex(np. vansy), a jak potrzebuje jakieś konkretne to zara dział dziecięcy ma często eleganckie buty (często na stronie internetowej są modele w których nie ma w sklepie a są lepsze i tańsze - nie wiem jak to się dzieje) :D
A no i oczywiście allegro, marki cedarwood, burton, george itp - tanio bo z drugiej ręki, a jest spoko.
Chociaż to też zależy jaki kto ma styl. ;)
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-05-23, 00:31   

A ja się proponuję solidnie pomierzyć i poszperać na allegro. Jak się szuka według cm a nie rozmiarów to jest o wiele lepiej i trafniej.
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2017-11-12, 22:42   

Czy ktoś z kurduplastych jak ja.... ma jakies doświadczenie w markach jeansow ktore robią rozmiary mniejsze niż 28/32... szukam 27/32 nie rurek, bo obcisłe majty to mogę w damskim dziale znaleźć...

Fajnie kupowac w dziale dziecięcym bluzy, ale spodnie w gumke mi sie nie uśmiechają.
No i koszulkach/bluzach na 164 cm nie mieszczę sie w ramionach :/ tego natura nie poskąpiła :/
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-12, 22:46   

Hmm.. czasem rozmiar zależy od fasonu. Może zmierz wszystkie fasony w najmniejszym rozmiarze w danym sklepie? Może się okazać, że któryś jest ciaśniejszy i leży lepiej.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-12, 22:50   

yaasco, ale teraz męskie spodnie też streczem stoją.

Poszukała bym w Big Starze, sporo fasonów zawsze mieli i rozmiarówkę męską od 27 na 30. W kaliskim outlecie pełno kiedyś takich rozmiarów było.
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2017-11-12, 22:52   

Jedne namierzone - ale spodnie za 340 zl mnie przerażaja.
No i to że bez wzgledu na płeć wszyscy w rureczkach popylaja, dla mnie masakra. Nie da sie jeansow z czystej bawelny kupic/ luźnych w tylku.
 
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2017-11-12, 22:54   

Ada75, mam dwie pary, ale wlasnie 28/32 już na mnie za duze
z dlugosci 32 nie robią węższych.
 
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-13, 00:02   

yaasco napisał/a:
Ada75, mam dwie pary, ale właśnie 28/32 już na mnie za duze
z dlugosci 32 nie robią węższych.


Może coś z tego: https://www.ceneo.pl/Spod...zmiar:27_30.htm ?

p.s. Ale te ceny - przesada. Może te za duże przerabiać?
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-13, 00:08   

Ja długo kupowałem tanie ubrania. Ale teraz stwierdziłem, że warto wrócić do zasady mojego dziadka "biednego nie stać na tanie rzeczy". Poeksperymentowałem i mi styknie. Oczywiście nie mam nic przeciwko kupnie czegoś używanego za mniejsze pieniądze, co oryginalnie było warte dużo więcej i to się przekłada na jakość materiałów i wykonania. Ale jak ostatnio chodziłem po różnych sklepach szukając jeansów, to wyszło na to, ze średnia cena to 300zł za coś, co produkują dzieci w Chinach za miskę ryżu. Dosyć łamie mi to serce, bo sobie obiecałem, że będę starał się popierać ruch fair trade.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-11-13, 05:02   

yaasco napisał/a:
Czy ktoś z kurduplastych jak ja.... ma jakieś doświadczenie w markach jeansow ktore robią rozmiary mniejsze niż 28/32... szukam 27/32 nie rurek, bo obcisłe majty to mogę w damskim dziale znaleźć...

W markach to nie mam, mam doświadczenie w lumpeksach :D bo nie dość, że jest tanio, to jeszcze często rzeczy są tak różne, że można jakąś perełkę wygrzebać :P
_________________
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2017-11-13, 19:14   

Dziwi mnie że nikt Cropptowna nie wymienił mają ubrania w rozmiarach XS kiedyś chyba nawet udało mi się tam znaleść spodnie 26/x ale to była kupka z jakimś przecenami pod koniec sezonu. Jest jeszcze taki.. yyy..krój jeansów "Jim" dostępne chyba w NY gdzie spodnie mają zwężone okolice ud i nie są takie dla [terefere]-jak-szafa, teoretycznie są opisane jako skinny ale po krótkim rozchodzeniu układają się jak normalnie spodnie.
 
 
Alice
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 12
Posty: 88
Wysłany: 2017-11-13, 21:34   

Na Zalando jest masę młodzieżowych rzeczy fajnych marek. I dobiera się do wzrostu. Dostawa kurierem darmowa i jak nie pasuje to i kurier za darmo towar zabiera. Są nawet plusy zakupów w tym dziale, bo przykładowa męska koszulka np Ralpha Laurena kosztuje ok 200, a młodzieżowa 60 zł :D Buty też za połowę ceny :)
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2017-11-14, 07:15   

W new yorkerze są na promo zawsze bardzo małe spodnie i mają nie tylko rurki zawsze mi przykro ze 30/34 nie istnieje :( za to w house są nieco wieksze i nie rurki :p
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2017-11-14, 09:30   

Wolfi, obczaje następnym razem i Croptown :)

Przez net zamawiać nie lubie, muszę ciuchy i materiał obmacac
przez to że samo szycie ciuchow obce mi nie jest, sporo 'szmat' odpada w przedbiegach ze względu na jakość :roll:
Alone, jeansow się nie przerobi nie prójąc 3/4 konstrukcji
Spodnie z linka fajne, ale nie tego szukam
W spodniach typu bojówki popylam 90% czasu (moge nawet tak do roboty sie ubierać) Ale do bardziej babskich strojow potrzebuje jeansów (ale meskich :-p pokręcona logika ;) )
 
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-15, 23:58   

Ciągle przerabiam portki. Mam nieszczeście być w spodniowej rozmiarowce najszczuplejszy. (72/185) w tyłku i pasie najczęsciej zwężam. Do czasem nawet 8 cm. W jeansach trzeba ciać pasek spodni. Ważne by spodnie nie były z dużo wyższego wzrostu bo będą zbyt głebokie.
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-11-29, 02:18   

A H&M dział dla młokosów? Że tak z ciekawości zapytam... ;)
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2017-11-29, 08:46   

Fadi, dobry jeśli chodzi o bluzy i podkoszulki z dlugim rękawem. Średni jeśli chodzi o t-shirty - na doroslego czlowieka za wąskie w ramionach w połowie przypadkow. Kiepski jeśli chodzi o jeansy - chyba że lubi sie spodnie w gumkę :roll:
 
 
 
Marjory
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 23
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-12-07, 11:11   

Ja też chętnie kupię lekko luźne spodnie, a nie rurki. Obszedłem ostatnio chyba z 20 sklepów i nie znalazłem ani jednej pary spodni na dziale kobiecym, które nie byłyby rurkami. Masakra jakaś. W młodzieżowych chłopięcych często mam problem z biodrami. Ładne spodnie typu chino są na dziale chłopięcym w Cubusie za 80zł (rozmiar 164 jeśli się nie mylę). Tylko trzeba przymierzyć, bo jedne są w biodrach przyciasnawe a drugie tego samego rozmiaru trochę lżejsze. Nie wiem od czego to zależy... :roll: Ostatnio mierzyłem bluzę świąteczną z Reserved dla menów rozmiar xs i była o dziwo dobra :shock: A mierzę sobie 157cm. Ale to są pojedyncze przypadki niestety i mam problem z fajnymi ciuchami ; / a nie wszystko z działu dziecięcego wygląda niedziecięco ; /
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-07, 12:18   

Marjory napisał/a:
Obszedłem ostatnio chyba z 20 sklepów i nie znalazłem ani jednej pary spodni na dziale kobiecym, które nie byłyby rurkami.

Lee, Levis itp mają damskie spodnie w różnych krojach.
Poza tym, istnieją tzw boyfriendy i sprawdzają się nieźle, ale one są tylko z tych podartych.
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2017-12-07, 13:34   

Damskie jakie kroje by nie byly w pupie nigdy nie mają luzu :roll:
Dla mnie podarte spodnie odpadaja.... nie rozumiem tej mody ;)
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-12-07, 21:41   

Cytat:
Dla mnie podarte spodnie odpadaja.... nie rozumiem tej mody


No właśnie. Przeca po 5 latach same się podrą.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Nikl
użytkownik
Wojtek nr 1


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 8
Posty: 50
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-12-27, 23:20   

Ja zazwyczaj kupuję na allegro, jest tam spora ilość małych ciuchów marki Asos. Ze względu na to, że raczej skromna ilość mężczyzn nosi rozmiar np. xs ( który mnie zazwyczaj pasuje c:), to ubrania są dosyć tanie.
Oprócz tego, tak jak wspominasz, na działach dziecięcych H&M, czasem też Reserved można znaleźć coś ciekawego.
Mogę polecić jeszcze Zalando, szczególnie markę Your Turn, która również posiada XS. Sęk w tym, że na Zalando znajdziemy raczej drogie rzeczy, czasem jednak pojawiają się niezłe okazje. Największym plusem tego serwisu/sklepu jest to, że darmowa jest zarówno dostawa, jak i zwrot. Dzięki temu możesz bez obaw "popróbować"/ pozamawiać parę rzeczy, a później, te które Ci nie pasują, bezproblemowo odesłać.
 
 
Kei
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 15
Posty: 220
Wysłany: 2019-05-31, 21:49   

Np. w Cropp można też znaleźć małe rozmiary ubrań.
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2019-07-21, 02:15   

Cropp i House to marki młodzieżowe i maja zanizona rozmiarowke.
Inna sprawa, czy dojrzały facet chce się ubierać jak nastolatek ;)
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
Pihoihoi
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 16
Wysłany: 2019-09-14, 20:36   

Sklepy outdoorowe (ew. demobile) albo streetwearowe. W przypadku tych pierwszych będą spodnie solidne i użyteczne, a nie tylko ładnie wyglądające. W przypadku tych drugich będą luźne kroje, nieprzylegające tak jak ubrania z innych sklepów z niby tym samym rozmiarem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9